KONST / Litografier / Färglitografi 12113179
nr 1211 3179
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Blomstermotiv. Signerad, numrerad 88/385. Motivet: 60x50
Utrop:
800 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:55:01
1.200 kr
1.400 kr
2.400 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.400 kr
3.800 kr
3.800 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
22 okt
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson